oddziały stacjonarne

wtorek, 16 luty 2021 09:47

Oddział Pediatryczny z Pododdziałem Endokrynologicznym

Oddział Pediatryczny z Pododdziałem Endokrynologicznym jest oddziałem dziecięcym, który przyjmuje i leczy dzieci w wieku od ukończenia 4 tygodni życia do 18 roku życia.

Oddział pełni usługi medyczne dla wyżej wymienionych pacjentów w zakresie pediatrii dla potrzeb miasta Elbląga i regionu. W zakresie endokrynologii dziecięcej pełni wysokospecjalistyczne usługi konsultacyjne i terapeutyczne także dla całego województwa warmińsko-mazurskiego realizując program terapeutyczny leczenia przedwczesnego dojrzewania płciowego u dzieci.

Współpracujemy z poradniami rodzinnymi, które oferują pomoc w postaci hospitalizacji jednego dnia dla potrzeb szybkiej diagnostyki lub oceny skutków i modyfikacji leczenia u pacjentów przewlekle chorych.

Dzieci przebywające w Oddziale Pediatrycznym otoczone są życzliwością ze strony personelu medycznego, mają zapewnioną przyjazną terapię dla małego pacjenta a także obecność rodziców lub opiekunów podczas hospitalizacji.

Dane kontaktowe:

Koordynator - lek. Joanna Majewska – nr tel. 55 230 42 71, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pielęgniarka Oddziałowa – Regina Zimnoch, tel. 55 230 41 12, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gabinet lekarski – nr tel. 55 230 42 72,

Dyżurka pielęgniarek – 55 230 42 73,

Sekretariat oddziału – tel. 55 230 41 73, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytany 354 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 21 wrzesień 2021 10:16