Zamówienia zakończone

Zamówienia zakończone

Zamówienia zakończone (341)

Zaproszenie do złożenia oferty cenowej na wykonanie robót budowlanych związanych z dostosowaniem pomieszczeń Zakładu Diagnostyki Obrazowej w budynku Szpitala Miejskiego św. Jana Pawła II w Elblągu w lokalizacji przy ul. Komeńskiego 35 w celu zamontowania tomografu komputerowego Revolution EVO wraz z wyposażeniem.

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty z dnia 16.07.2021

"Zaproszenie do złożenia oferty cenowej na wykonanie robót budowlanych związanych z dostosowaniem pomieszczeń Zakładu Diagnostyki Obrazowej w budynku Szpitala Miejskiego św. Jana Pawła II w Elblągu w lokalizacji przy ul. Komeńskiego 35 w celu zamontowania tomografu komputerowego Revolution EVO wraz z wyposażeniem."

 

Zawiadomienie o unieważnieniu postepowania z dnia 06.07.2021r.

"Zaproszenie do złożenia oferty cenowej na wykonanie ekspertyzy konstrukcyjnej wraz z projektem wykonawczym wzmocnień konstrukcji stalowej w budynku kotłowni na terenie Szpitala Miejskiego św. Jana Pawła II w Elblągu w lokalizacji przy ul. Żeromskiego 22."

Symbol: PK/140/2021

Zawiadomienie o wyborze najkorzytsniejszej oferty z dnia 23.06.2021

Szanowni Państwo,

na stronie internetowej Platformy zakupowej: https://platformazakupowa.pl/pn/szpitalmiejski_elblag, zamieszczono dokumenty zamówienia związane z prowadzonym postępowaniem pn. Modernizacja pomieszczeń II piętra budynku Szpitala Miejskiego św. Jana Pawła II w Elblągu przy ul. Komeńskiego 35 w celu dostosowania dla potrzeb badań gastroskopii oraz kolonoskopii.,

Numer sprawy: ZP/13/2021

W związku z obowiązującą od 18.10.2018 Dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/24/UE z dnia 26 lutego 2014 r. w sprawie zamówień publicznych informujemy, że w niniejszym ogłoszeniu o zamówieniu przekazywanie ofert oraz komunikacja odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną.

Jeżeli będą Państwo mieli pytania związane z procesem złożenia oferty prosimy o kontakt z Centrum Wsparcia Klienta platformazakupowa.pl:

  • 22 101 02 02,
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przypominamy, że oferta składana elektronicznie musi zostać podpisana odpowiednim podpisem elektronicznym.

"Zaproszenie do złożenia oferty cenowej na wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej w celu dostosowania pomieszczeń Zakładu Diagnostyki Obrazowej w budynku Szpitala Miejskiego św. Jana Pawła II w Elblągu przy ul. Komeńskiego 35 w celu zamontowania tomografu komputerowego Revolution EVO z wyposażeniem"

Symbol: PK/151/2021

Zawiadomienie o wyborze najkorzytsniejszej oferty

Copyright © 2021 Szpital Miejski św. Jana Pawła II w Elblągu.

szukaj