telefony alarmowe

Your IP: 100.24.122.228
Today: Paź 24, 2019

logo-fun

Regionalny Program Operacyjny Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020
Oś priorytetowa 9. Dostęp do wysokiej jakości usług publicznych
Działanie 9.1 Infrastruktura ochrony zdrowia
Poddziałanie 9.1.2 Infrastruktura ochrony zdrowia w miejskim obszarze funkcjonalnym Elbląga - ZIT bis
Tytuł projektu „Podniesienie jakości i kompleksowości leczenia poprzez konsolidację usług zdrowotnych w zakresie lecznictwa zachowawczego i zabiegowego w Szpitalu Miejskim św. Jana Pawła II w Elblągu”
Całkowita kwota projektu: 39 470 519, 12 PLN, Wydatki kwalifikowane: 39 428 929, 12 PLN
Kwota dofinansowania: 32 919 212, 92 PLN, Wkład własny: 6 509 716, 20 PLN

Elbląg, dn. 2019-09-24

ROZSTRZYGNIĘCIE   KONKURSU OFERT

dotyczącego

udzielenia zamówienia na wykonywanie świadczeń zdrowotnych
na rzecz pacjentów
Szpitala Miejskiego św. Jana Pawła II w Elblągu
przez:

1. lekarzy specjalistów oraz lekarzy udzielających świadczeń w oddziałach w czasie podstawowej ordynacji oddziału i/ lub na dyżurach w:

1. Oddziale Chorób Zakaźnych z Pododdziałem Hepatologicznym (dyżury łączone z Zakładem Opiekuńczo-Leczniczym)
    2. Izbie Przyjęć
    3. Oddziale Pediatrycznym z Pododdziałem Endokrynologicznym (dyżury łączone z Pododdziałem Neonatologicznym)
    4. Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii

2. lekarza specjalistęw Poradni Medycyny Pracy

3. terapeutę środowiskowego w Centrum Zdrowia Psychicznego / Zespole Leczenia Środowiskowego

4. pielęgniarki / pielęgniarzy w:

1. Oddziale Rehabilitacyjnym z Pododdziałem Rehabilitacji Neurologicznej
    2. Izbie Przyjęć
    3. Oddziale Chorób Zakaźnych z Pododdziałem Hepatologicznym
    4. Oddziale Psychiatrycznym i Oddziale Detoksykacji
    5. Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii

na podstawie art. 26 ust. 3 ustawy z dnia 15 kwietnia 2011r. o działalności leczniczej (t.j. Dz. U. z 2018r. poz. 2190 z późn. zm.) oraz art. 146 ust. 1 ustawy z dnia 27 sierpnia 2004r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 1373 z późn. zm.)

Komisja Konkursowa powołana Zarządzeniem nr 64 / 2019 Dyrektora Szpitala Miejskiego św. Jana Pawła II przy ul. Komeńskiego 35 w Elblągu
informuje, iż zostało zakończone postępowanie konkursowe ogłoszone dnia 18.09.2019 r.

Do konkursu ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych przez:

I lekarzy specjalistów oraz lekarzyudzielających świadczeń zdrowotnych w czasie podstawowej ordynacji oddziału i/ lub na dyżurach medycznych w:

1.Oddziale Chorób Zakaźnych z Pododdziałem Hepatologicznym

Indywidualna Praktyka Lekarska Aleksandra Charytoniuk, Elbląg
Złożona do konkursu oferta spełniła wymagania formalne i po jej rozpatrzeniu została przyjęta przez komisję konkursową. Umowa na realizację zamówienia zostanie podpisana z Oferentem po upływie 7 dni od dnia rozstrzygnięcia konkursu.

2.Izbie Przyjęć

Nie wpłynęła żadna oferta.

Dyrektor Szpitala Miejskiego w Elblągu informuje, że postępowanie konkursowe ogłoszone dnia 18.09.2019 r. zostało unieważnione z powodu braku ofert.

3.Oddziale Pediatrycznym z Pododdziałem Endokrynologicznym

Nie wpłynęła żadna oferta.

Dyrektor Szpitala Miejskiego w Elblągu informuje, że postępowanie konkursowe ogłoszone dnia 18.09.2019 r. zostało unieważnione z powodu braku ofert.

4.Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii

Nie wpłynęła żadna oferta.

Dyrektor Szpitala Miejskiego w Elblągu informuje, że postępowanie konkursowe ogłoszone dnia 18.09.2019  r. zostało unieważnione z powodu braku ofert.

II lekarza specjalistę w Poradni Medycyny Pracy

Nie wpłynęła żadna oferta.

III terapeutę środowiskowego w Centrum Zdrowia Psychicznego / Zespole Leczenia Środowiskowego

Nie wpłynęła żadna oferta.

IV pielęgniarki / pielęgniarzy w:

1.Oddziale Rehabilitacyjnym z Pododdziałem Rehabilitacji Neurologicznej

Indywidualna Praktyka Pielęgniarska Lucyna Świątek, Elbląg

Złożona do konkursu oferta spełniła wymagania formalne i po jej rozpatrzeniu została przyjęta przez komisję konkursową. Umowa na realizację zamówienia zostanie podpisana z Oferentem po upływie 7 dni od dnia rozstrzygnięcia konkursu.

2.Izbie Przyjęć

Indywidualna Praktyka Pielęgniarska Jacek Klucznik, Łęcze