czwartek, 29 sierpień 2024 06:52

ŚWIATOWY DZIEŃ ZAPOBIEGANIA SAMOBÓJSTWOM

W dniu 5 września Centrum Zdrowia Psychicznego w Elblągu z okazji Światowego Dnia Zapobiegania Samobójstwom

organizuje wydarzenia promujące profilaktykę zdrowia psychicznego, to już 5 edycja Kampanii Społecznej Fundacji Terapia to NIE WSTYD.

W tym roku przebiega pod hasłem: "Możesz więcej niż myślisz - Zobacz siebie! Wygraj życie".
W namiocie profilaktycznym na terenie Szpitala Miejskiego św. Jana Pawła II w Elblągu przy ul. Żeromskiego 22,

będziemy służyć wsparciem i profesjonalną pomocą specjalistów naszego centrum w godz.10.00-13.30.
Na terenie Oddziału Dziennego w Klubie Pacjenta przy ul. Komeńskiego 35 w godz. 14.00-17.00

zorganizujemy warsztaty podsumowujące działania klubowiczów ściśle związane z tematyką kryzysu psychicznego.

Oddział Psychiatryczny przygotowuje podopiecznym niespodziankę - spotkanie z wyjątkowym gościem ...

Ponadto będziemy na terenie miasta w szkołach i instytucjach rozdawać ulotki fundacji związane z tym wydarzeniem.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU

Czytany 17 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 29 sierpień 2024 07:33