środa, 12 czerwiec 2024 20:46

ROCZEK KLUBU PACJENTA

Klub Pacjenta świętował niedawno swój pierwszy roczek!

Podczas urodzinowego spotkania podsumowaliśmy naszą działalność, delektując się tortem, przekąskami oraz ciesząc się z udziału w loterii z nagrodami.
W Księdze pamiątkowej każdy uczestnik Klubu Pacjenta mógł zostawić wpis, aby zachować wspomnienia. To był wyjątkowy dzień pełen radości i wzruszeń dla wszystkich uczestników jak i kadry Klubu Pacjenta!

Uroczystego otwarcia dokonała Pani Ewa Jussis - Kierownik Centrum Zdrowia Psychicznego w Elblągu.
Gościliśmy także nasze koleżanki pielęgniarki z Punktu Zgłoszeniowo-Koordynującego - Dorotę Pałasz oraz Danutę Brycką, Monikę Józefowicz - pracownika socjalnego, Katarzynę Rubaj - pielęgniarkę oddziałową, Mirosławę Błaszczyk - pielęgniarkę koordynującą Oddział Dzienny.

Szczególne podziękowania kierujemy wobec pacjentów, którzy chcieli być razem z nami w tym dniu.

Nad przebiegiem wydarzenia czuwały: Anna Karatkiewicz - arteterapeutka oraz Beata Nadolska - asystentka zdrowia.

Celebracja uroczystości nie byłaby możliwa bez udziału pacjentów, którzy poprzez swoją obecność i zaangażowanie współtworzyli Klub Pacjenta w minionym roku.
Cieszymy się, że wszyscy jesteśmy częścią tej wspaniałej społeczności i możemy wzajemnie się wspierać w trudnych chwilach.

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkania.

CZP Roczek KlubuCZP Roczek Klubu 2
Czytany 55 razy Ostatnio zmieniany środa, 12 czerwiec 2024 20:56