poniedziałek, 06 styczeń 2020 13:14

Podniesienie jakości i kompleksowości leczenia poprzez konsolidację usług zdrowotnych w zakresie lecznictwa zachowawczego i zabiegowego w Szpitalu Miejskim św. Jana Pawła II w Elblągu

Projekt polegał będzie na:

• rozbudowie budynku Szpitala Miejskiego św. Jana Pawła II w Elblągu poprzez rozbudowę bloku operacyjnego, centralnej sterylizatorni przy ul. Komeńskiego 35, a także
  • modernizacji oddziałów: chirurgii dziecięcej, pediatrycznego (dzieci starsze i młodsze), rehabilitacji kardiologicznej oraz oddziału psychiatrycznego.

W ramach projektu, rozbudowy obiektu przewiduje się wyposażenie 5 sal operacyjnych w nowy sprzęt medyczny, przewiduje się również centralną sterylizatornię wraz z pełnym wyposażeniem oraz 7 łóżkową salę wybudzeniową. W skład bloku operacyjnego będą wchodzić również pomieszczenia przygotowania pacjenta i personelu, pomieszczenia techniczne, socjalne oraz komunikacja. Projektowany blok operacyjny połączony będzie z budynkiem głównym szpitala 3 poziomowym łącznikiem z 2 windami w wykonaniu szpitalnym.

Czytany 1230 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 06 styczeń 2020 13:17