izba przyjęć

wtorek, 16 luty 2021 09:52

Izba Przyjęć ul. Komeńskiego 35

Izba Przyjęć jest newralgicznym miejscem w szpitalu. Odbywają się tu przyjęcia do oddziałów Szpitala oraz całodobowo udzielana jest pomoc w trybie nagłym. Wykonuje się tu również działania diagnostyczno - terapeutyczne mające na celu wstępną ocenę stanu zdrowia pacjentów kierowanych z placówek o niższym poziomie referencyjności. W latach 2005-2006 w Izbie Przyjęć przeprowadzono gruntowny remont, dzięki któremu dostosowano jej pomieszczenia do aktualnych standardów i przepisów.

Dane kontaktowe:

Pielęgniarka Oddziałowa - Anna Gajda, tel. 55 239 44 37, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dyżurka pielęgniarek - tel. 55 239 44 41

Wypisy pacjentów - tel. 55 239 44 39, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytany 361 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 21 wrzesień 2021 10:22
Więcej w tej kategorii: Izba Przyjęć ul. Żeromskiego 22 »