wtorek, 16 luty 2021 09:57

Medycyny Pracy

Na podstawie art. 11 ust 1 Ustawy z dnia 5 grudnia 2008 roku o zapobieganiu oraz zwalczaniu chorób zakaźnych u ludzi (Dz.U 2019 poz. 1239 t.j. z dnia 4.07.2019) oraz w celu realizacji obowiązków wynikających z zarządzenia nr 26/2020 z dnia 04.03.2020 (ze zm. z dnia 09.03.2020 i 16.03.2020) Szpitala Miejskiego w Elblągu w sprawie wprowadzenia w Szpitalu Miejskim św. Jana Pawła II w Elblągu stanu podwyższonej gotowości informujemy:

• z dniem 17.03.2020 roku do odwołania, ogranicza się funkcjonowanie Poradni Medycyny Pracy w Elblągu przy ul. Komeńskiego 35. Działalność Poradni polegać będzie na ograniczeniu wykonywanych badań oraz skróconym trybie wydawanych orzeczeń okresowych i kontrolnych z zakresu Medycyny Pracy.

Jednocześnie informuje się, że orzeczenia wskazane wyżej wydawane będą na skrócony okres do 3 miesięcy. Całkowitemu wstrzymaniu podlegają badania wstępne i związane z tym wydawanie orzeczeń dopuszczających do podjęcia pracy.

tel: 55 239 45 08

W Poradni Medycyny Pracy wykonywane są badania profilaktyczne i konsultacje. Wszystkie badania niezbędne do otrzymania zaświadczenia w zależności od narażeń występujących na danym stanowisku pracy wykonujemy na miejscu w ciągu jednego dnia.

Poradnia wykonuje badania:

• podstawowe (morfologia pełna, OB, mocz);
  • profilaktyczne z wypisaniem zaświadczenia;
  • dla celów sanitarno-epidemiologicznych + książeczka zdrowia SANEPID;
  • profilaktyczne pracowników ochrony zabezpieczenia fizycznego;
  • do licencji pracowników ochrony zabezpieczenia technicznego;
  • profilaktyczne kandydatów do posiadania broni;
  • kompleksowe dla kierowców kat. B;
  • kompleksowe dla kierowców kat. C, D i E.

oraz konsultacje:

• laryngologiczne;
  • neurologiczne:
  • okulistyczne;
  • psychiatryczne;
  • laryngologiczne z audiogramem - dla kierowców;
  • okulistyczne dla kierowców.

Czytany 61 razy Ostatnio zmieniany piątek, 26 luty 2021 11:46
Więcej w tej kategorii: « leczenia nerwic Chorób Zakaźnych »