wtorek, 16 luty 2021 09:58

Chorób Zakaźnych

Poradnia Chorób Zakaźnych w Szpitalu Miejskim św. Jana Pawła II w Elblągu jest jedną z nielicznych jednostek w województwie warmińsko-mazurskim.

• Zajmujemy się leczeniem wszystkich chorób zakaźnych z możliwością ich dokładnej diagnostyki;
  • Wykonujemy specjalistyczne badania krwi, badania płynu mózgowo - rdzeniowego, badania endoskopowe;
  • Prowadzimy szeroką diagnostykę i leczenie wszelkich schorzeń wątroby. Wykonywana jest biopsja wątroby i wszystkie badania konieczne w patologii wątroby;
  • Prowadzimy także program leczenia przewlekłego zapalenia wątroby typu B i C.

Celem naszej Poradni jest utrzymanie najwyższego poziomu diagnostycznego, terapeutycznego oraz zapewnienie najlepszej opieki.

Kierownik - lek. Elżbieta Hajer, nr tel. 55 230 42 58

nr tel. 55 230 42 05

Czytany 54 razy Ostatnio zmieniany piątek, 26 luty 2021 11:13
Więcej w tej kategorii: « Medycyny Pracy Osteoporozy  »