oddziały stacjonarne

wtorek, 16 luty 2021 09:49

Oddział Chorób Zakaźnych z Pododdziałem Hepatologicznym

Oddział Chorób Zakaźnych w Szpitalu Miejskim św. Jana Pawła II  w Elblągu jest jedną z nielicznych placówek tego typu w województwie warmińsko-mazurskim.

Leczenie i diagnostyka

Zajmujemy się leczeniem wszystkich chorób zakaźnych, z możliwością ich dokładnej diagnostyki. Wykonujemy specjalistyczne badania krwi, badania płynu mózgowo - rdzeniowego, badania endoskopowe.

Oddział prowadzi szeroką diagnostykę i leczenie wszelkich schorzeń wątroby. Wykonywana jest biopsja wątroby i wszystkie badania konieczne w patologii wątroby. Prowadzimy program leczenia przewlekłego zapalenia wątroby typu B i C.

Celem naszego oddziału jest utrzymanie wysokiego poziomu diagnostycznego i terapeutycznego oraz zapewnienie najlepszej opieki. Zapewniamy dobre warunki pobytu w oddziale, miłą i serdeczną atmosferę, fachowość personelu.

Dane kontaktowe:

Koordynator - lek. Maciej Zdrojewski, tel. 55 230 42 58,

Pielęgniarka Oddziałowa - Wiesława Duszkiewicz, tel. 55 230 42 17, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gabinet lekarski - tel. 55 230 42 58,

Dyżurka pielęgniarek 1 - tel. 55 230 42 12, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dyżurka pielęgniarek 2 - tel. 55 619 58 63.

Czytany 735 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 21 wrzesień 2021 10:12